Kim on jest?

Nazywam Grzegorz Gazda, od ponad dziesięciu lat pracuję nad rozwojem różnego rodzaju oprogramowania. Od ponad 7 lat zarządzam zespołami specjalistów z branży nowych technologii.

Mój drogi czytelniku czytasz tą stronę bo chcesz się dowiedzieć jak mogę ci pomóc. Na codzień pomagam zespołom programistów rozwijać się. Na każdym polu, zarówno technicznym jak i umiejętności miękkich. Dzięki temu dostarczają lepsze produkty swoim użytkownikom. Jeżeli i Ty chcesz zainspirować swój zespół do sięgnięcia po więcej to gwarantuję Ci, że na tym blogu znajdziesz informacje jak to osiągnąć.

Przez cały okres mojej pracy w roli programisty, lidera zespołów czy przełożonego popełniłem sporo błędów ale też bardzo dużo się nauczyłem. I Ty drogi czytelniku, czytelniczko popełniasz, bądź będziesz popełniać te błędy, ale dzięki lekturze tego bloga zaoszczędzisz czas na pomyłki.

Na codzień przyświeca mi jeden z filarów zwinnych metodyk prowadzenia projektów czyli ciągłe udoskonalanie. I to nie ważne czy związane jest to z pisaniem kodu, prowadzeniem projektu, zarządzania ludźmi czy też pracą w ogrodzie. Gdziekolwiek, cokolwiek ale lepiej niż dzień wcześniej.

He always had fresh ideas regarding improvements to various developments processes and displayed grand dedication to make them happen.

Rekomendacja LinkedIn

Jak programuje, a sprawia mi to dalej dużą przyjamność, to piszę kod tak by inni mogli łatwo nad nim w przyszłości pracować. I tego też uczę osoby z którymi na codzień pracuję. Programowanie może i sztuką nie jest ale ruch Software Craftsmanship jest czymś co sprawia, że praca programisty wymyka się z monotonii. Zachęcam ludzi do tego by podążali tą samą drogą, budując ich wartość na rynku pracy jak i dla organizacji w której obecnie pracują.

Dla mnie każdy pracownik jest osobą a nie zasobem, czy kolejnym numerem identyfikacyjnym. Bardzo ważne dla mnie jest to by osoby, z którymi pracuję zachowywały równowagę pomiędzy pracą i życiem poza nią.

O tym na tym blogu będę traktował. Odwiedzaj mnie regularnie aby poznać mój warsztat pracy.

Czytelniku/czytelniczko teraz pora na Ciebie. Chcesz się czegoś dowiedzieć z dziedziny, którą się zajmuję to czytaj tego bloga. A najlepiej to pisz do mnie. Chętnie pomogę. Pomagając Tobie, pomagam i sobie, uczę się czegoś nowego i rozwijam ten blog aby pomagać innym. Tak więc nie trać czasu, razem znajdziemy rozwiązanie.